Oferta

Foto
Foto

Głównym naszym wyrobem końcowym są WIĘŹBY DACHOWE, wykonamy każdą więźbę szybko, dokładnie i precyzyjnie a przy tym w konkurencyjnej cenie

Więźbę wyceniamy na podstawie projektu, następnie dokonujemy pomiarów faktycznych budynku i wykonujemy rysunek konstrukcji przy pomocy specjalistycznego programu Dietrich's. Program pozwala stworzyć kompletną dokumentację, daje możliwość sprawdzenia i zweryfikowania konstrukcji w trójwymiarze,dokładnego zwymiarowania elementów oraz zaprojektowania z milimetrową dokładnością. Dzięki temu już na etapie projektowania mamy pewność, iż Państwa konstrukcja będzie wykonana poprawnie, a jej elementy są odpowiednio dobrane, a także mogą Państwo zobaczyć swój dach na monitorze komputera. Program pozwala uzyskać oszczędności na ilości materiału - nie ma potrzeby zamawiania elementów z zapasem na odcięcie na budowie. Pozwala to zredukować koszty budowy.

Elementy konstrukcyjne po zaprojektowaniu są przekazywane na sterowane numerycznie centrum ciesielskie. Maszyna w sposób automatyczny i dokładny wykonuje połączenia ciesielskie, wręby i zacięcia. Gwarantuje wysoką dokładność wykonywanych elementów. Są to np. połączenie zakładowe, czopowe, na tzw. jaskółczy ogon i inne. Montaż konstrukcji jest również szybszy i prosty - polega na zestawieniu gotowych ponumerowanych elementów, co gwarantuje czystość na Twojej działce. 

Montaż konstrukcji może być wykonany przez nasze wyspecjalizowane ekipy montażowe. Możemy wykonać również usługę dekarską wraz z materiałem. 

Tarcicę na konstrukcje impregnujemy środkami zabezpieczającymi drewno przed ogniem, grzybami oraz owadami. Stosujemy metodę zanurzeniową impregnacji tarcicy (tzw kąpieli).


SOLIDNIE - SZYBKO - KONKURENCYJNIE 

   
Aktualności
Witamy na naszej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH