Drewniane konstrukcje szkieletowe

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu budownictwem nowoczesnym i energooszczędnym, rozpoczęliśmy prefabrykację i budowę domów o konstrukcji szkieletowej lekkiej. Wykonujemy elementy ścienne i dachowe dla konstrukcji tego typu jako gotowe elementy, które następnie dostarczane są do montażu na placu budowy. Klient ma możliwość wybrania zakresu realizacji; w ofercie możemy uwzględnić montaż elementów do stanu surowego otwartego, włącznie z pokryciem dachu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dając klientowi możliwość adaptacji wybranych szczegółów konstrukcji oraz prezentację dokonanych zmian w specjalistycznym oprogramowaniu firmy Dietrich's. Wysoki stopień prefabrykacji zapewnia szybki montaż konstrukcji oraz skraca czas budowy.

Do pozostałych zalet konstrukcji tego typu m.in. należą:

  •  Mały ciężar domu, redukujący całość kosztów budowy oraz wymiary nośnych elementów – ścian, fundamentów
  • "Sucha" technologia: jedynie fundamenty wymagają prac mokrych, likwiduje to przerwy technologiczne, co w poważnym stopniu skraca czas budowy i pozwala wznosić konstrukcję nawet w okresie zimowym
  • Większa powierzchnia użytkowa dzięki zmniejszonej grubości ścian zewnętrznych
  • Łatwość przebudowy i modernizacji
Aktualności
Witamy na naszej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH